PERSONALIZACJA

Witaj w naszym sklepie, gdzie twój styl staje się jeszcze bardziej osobisty! Oferujemy nie tylko gotowe czarno-białe ubrania, ale także możliwość dostosowania ich do Twojej sylwetki.

DLACZEGO WYBRAĆ PERSONALIZACJĘ?

Twoje ubrania powinny odzwierciedlać nie tylko modę, ale również Twoją osobowość. Dzięki naszej personalizacji możesz dopasować każdy fason do swojej sylwetki, aby stworzyć idealną stylizację, która będzie pasować do Ciebie jak ulał. Każda z nas zasługuje na to, by dobrze czuć się w ubraniach, które zakłada na siebie.

CO MOŻESZ ZMIENIĆ?

Możliwości jest wiele! Czy to chodzi o wydłużenie rękawa, skrócenie nogawki, dodanie guzika, zatrzasku czy gumki – wszystko zależy od Ciebie. Naszym celem jest, aby wybrany przez Ciebie fason pięknie się na Tobie układał i był przede wszystkim wygodny, jednocześnie nie tracąc swojego pierwotnego zamysłu i oryginalności.

JAK TO DZIAŁA?

To proste! Po wybraniu swojego ulubionego modelu z naszej czarno-białej kolekcji, skontaktuj się z nami, aby omówić swoje preferencje. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. STACJONARNIE
Odwiedź nas w butiku BE WU przy ul. Szerokiej 119/120 w Gdańsku. Na miejscu ustalimy szczegóły personalizacji tak, aby dopasować fason do Twojej sylwetki oraz osobiście spiszemy potrzebne nam wymiary. Następnie, jeżeli będzie to konieczne, umówimy się na przymiarkę lub od razu na odbiór. Po otrzymaniu zaliczki, w wysokości 50% ceny ubrania, rozpoczniemy szycie. Czas realizacji to 3-10 dni roboczych, ale to też ustalimy na miejscu.

2. NA ODLEGŁOŚĆ
Za pomocą formularza w zakładce KONTAKT lub bezpośrednio na adres mailowy kontakt.bewu@gmail.com napisz, które ubranie Cię interesuje. Następnie otrzymasz ode mnie opis naszej współpracy oraz instrukcję jak prawidłowo się zmierzyć, tak abyśmy mogły uszyć dany fason idealnie pod Twoją sylwetkę. Po otrzymaniu Twoich wymiarów i zaksięgowaniu płatności za zamówienie (100% ceny ubrania + koszt wysyłki) rozpoczniemy szycie. Czas realizacji personalizacji to 3-10 dni roboczych, ale o tym również poinformuję Cię w mailu. Gdy ubranie będzie gotowe, wyślemy je wybraną przez Ciebie metodą wysyłki.

ILE KOSZTUJE PERSONALIZACJA?

NIC!
Serio. Nie dopłacasz nic do ceny ubrania jaka jest na stronie sklepu.
Pomimo, że jest to dla nas trochę więcej pracy, to uważam, że posiadanie niestandardowej sylwetki nie powinno sprawiać, że nie założymy modnego
i oryginalnego ubrania. Każda z nas jest wyjątkowa – nie ważne jaki kształt ciała posiada.

DLACZEGO WARTO?

Zasługujesz na czarno-białe ubrania, które pasują do Ciebie idealnie! Nasza personalizacja pozwala Ci wyrazić swoją kreatywność i indywidualność poprzez modę. Dodatkowo, dzięki dopasowaniu czarno-białych ubrań BE WU do swoich wymiarów, możesz cieszyć się nie tylko wyglądem, ale również komfortem w ich noszeniu.

Zainwestuj w swoją wyjątkowość i spraw, by Twoje ubrania mówiły
o Tobie to, czego nie potrafisz wyrazić słowami!